OZ TULAVA LABKA

FRED

 

Meno:  FRED 
Vek: cca 2 roky
Rasa: mix bull
Farba: hnedý, biely golierik
Pohlavie: pes - kastrovaný
Veľkosť: stredne veľký, silný

Fred a Vilma boli nájdení v obci Cerovo, okres Krupina. Ich bývalí majiteľ ich tam vyhodil z auta a oni čakali, že sa po nich vráti. :( Samozrejme sa nevrátil... Ich osud nebol ľahostajný dobrým ľuďom  a tak pricestovali Flinstonovci k nám.

Fred je krásny, mohutný a silný pes. Na prvý pohľad vzbudzuje rešpekt, avšak keď ho spoznáte, zistíte, že je to priateľský, hravý a veselý psík. Miluje ľudí a ich spoločnosť, prechádzky si užíva a na vodítku chodí pekne. Je to mladý psík, nechá sa pekne usmerniť a teda nebude problém ho naučiť všetko, čo by mal už vedieť. 

Samozrejme je vhodný len ku skúsenému majiteľovi. Vzhľadom na svoju silu to nie je pes pre každého. Znášanlivosť s inými psíkmi a sučkami sme zatiaľ neskúšali, nie je však určite vhodný k iným zvieratám ( mačky, sliepky, dobytok...).

Páčil by sa mu život v byte alebo v dome s prístupom dnu. Zatiaľ ho odporúčame adoptovať ako jedináčika, prípadne spolu s Vilmou, či k inej sučke.

Ak teda viete darovať Fredovi ten pravý domov, kontaktujte nás. 

Fred je odčervený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a platí symbolický poplatok. 

Nachádza sa v Banskej Štiavnici. 
Kontakt: tulavalabka@gmail.com, 0944554885, 0908611882