OZ TULAVA LABKA

Jehtro Tull

Jethro Tull

 

Meno: Jethro Tull 
Vek: cca 1 rok
Rasa: mix NO
Farba: hnedý s pálením
Pohlavie: pes
Veľkosť: stredná


Jethro bol vyhodený v Drážovciach, v okrese Krupina. Ujala sa ho dočasne milá pani, ale nemôže si ho nechať. Hľadáme preto preň nový domov, alebo dočasnú opateru.


AKTUALIZÁCIA 16.7.2020
Jethro má za sebou očkovanie a čipovanie, do nového domova pôjde aj kastrovaný. Stále sa pre neho nenašiel ten správny človek, ale nevzdávame sa.

Ako správny rocker si aj JethroTull prešiel ťažkými životnými situáciami. Predošlý majiteľ bol zrejme tyran a emocionálne vyprahnutý človek. Usudzujeme tak z toho, že sa mužov bojí, zrejme s nimi má dosť zlé skúsenosti, a je vychudnutý. Ako poďakovanie za svoju nezištnú lásku dostal deku, vodítko a vyhadzov pri ceste... Ozvalo sa v ňom romantické rockerské srdce a tak tam čakal na svoju lásku - svojho pána, ktorý ho práve opustil - pri ceste, na slnku, bez vody, bez jedla, bez nádeje...Tak sme ho tam našli. Momentálne ho máme doma, pretože útulky sú plné. Naše psy ho však neprijali medzi seba, aj keď on so psíkmi problém nemá. Rock'n'Roll je jeho heslo a vsetko robí naplno. Behá, naháňa kočky, obdivuje feny. Má nekonečnú energiu, ktorú by isto uplatnil v športe -beh,dogtrekking,možno agulity. Je mladý, vďačný a šikovný, má rád spoločnosť ľudí, ale potrebuje zistiť, že chlapská ruka vie aj pohladiť, nielen trestať. Určite sa všetko láskavým prístupom obráti na dobré, za krátku dobu si zvykol aj na našich chlapov. Je učenlivý a napriek zlej skúsenosti na ľudí nezanevrel a chce ich milovať. Má život pred sebou a potrebuje parťáka na túto divokú jazdu. Dovoľme mu spoznať, že ľudia sú aj dobrí. 

Bude odčervený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a platí symbolický poplatok. 


Info: 0908 603 144