OZ TULAVA LABKA

FUEGO

Meno: FUEGO  
Vek: 5 rokov +
Rasa: belgický ovčiak malinois alebo mix
Pohlavie: psík
Veľkosť: stredná

Fuego hľadá nový domov!
Je to pes, ktorý chytí každého za srdce, ani zlý osud ho nezlomil. Našiel sa zúbožený v lese, s ranou od reťaze na krku, po pár dňoch sa už ale správal, ako by mu patrilo celé mesto:)
Cudzím o začiatku nedôveruje, na svojom teritóriu na nich šteká, na prechádzkach si ale ľudí absolútne nevšíma a neustále kontroluje očami majiteľa. Poslúcha navoľno, na vodítku chodí pri nohe, vie si na povel sadnúť.
S fenami sa znesie bez problémov, psov nemusí.

Malinois nie je pes pre každého, napriek svojej sile a veľkosti je to veľmi citlivý pes, silne naviazaný na "svojich" ľudí. Fuego si zaslúži len ten najlepší domov. 

 

Fuega sme našli v lese, pri ceste. Verne tam čakal na majiteľa, ktorý už nemal v úmysle sa po neho vrátiť.
Vystrašený, hladný, opustený...
Asi je lepšie, že nevieme kde predtým žil. Na krku má rany od reťaze, ktorá bola tak pevne utiahnutá, že sa mu pomaly zarezávala do kože. Trčia mu rebrá a hneď ako uvidel metlu, prikrčil sa k zemi. Čakal úder, iné asi ani nepoznal:(
Napriek všetkému je to jeden úžasný pes. Ani zlý osud ho nezlomil, k ľuďom je aj napriek všetkému stále priateľský a užíva si ich spoločnosť. Zdá sa, že sa tiež znesie so psíkmi. Hľadáme mu len ten najlepší domov, aký si tento doslova Pán pes zaslúži.

Je to pravdepodobne malinois alebo jeho kríženec (rodokmeň nám odmietol ukázať:). Je kastrovaný, očkovaný a čipovaný. Vhodný do rodinného domu, ale aj do bytu.

Kontakt: 0944 314 989
KS Nová Baňa