OZ TULAVA LABKA

BENNY

Bennka je v DO u Sláva Majorová vo Zvolenskej Slatine. Hľadá trvalý domov :)

Meno: BENNY 
Vek: 2 roky
Rasa: mix jazvečík
Pohlavie: sučka - kastrovaná
Veľkosť: malá

Benny je dvojročná x jazvečíka skvelej povahy.
Je už odčervená, bola 5.1.2015 kastrovaná a čipovaná.
Postupne som si poskladala jej príbeh podľa toho, čo mi povedala a napísala dcéra jej majiteľa takto : Benny si ešte ako maličkú doniesol jej majiteľ, ktorý z nej chcel vychovať zlého trhača. Keďže tento zámer mu nevyšiel a vyrástol z nej milý, veselý a dobrý psík, rozhodol sa jej zbaviť a utratiť ju. Stále jej ubližoval. Vtedy jeho dcéra kontaktovala OZ Túlava Labka, pretože sa už ďalej na utrpenie psíka nedokázala pozerať. Benny sa previnila len tým, že ani na reťazi, ani pri zlom zaobchádzaní sa z nej nestal zlý pes a stále človeku dôveruje.
Priviezla ju ku mne Mirka, ktorá si veru cestou aj poplakala. Našla ju totiž priviazanú vonku na reťazi, kde sa od strachu krčila a bála sa, čo sa bude diať :-( Jej najobľúbenejšie jedlo bol krajec chleba a mlieko. Hneď po príchode zjedla odčervovacie tabletky ako pamlsok. Samozrejme, že teraz papá už granulky a stravu vhodnú pre psíkov.
Benny je však milá, prítulná, hravá, dokáže sa zahrať s hračkou, nič neničí a nevystrája :-) Pekne si zvykla na pobyt vo vnútri a studený odchov jej veru nechýba. Ihneď sa naučila na peliešok a miesto. Je úplne dokonalá malá spoločníčka. Dobre vychádza so psíkmi, dokonca aj s mačičkami. To sa ukázalo hneď v prvý deň, nakoľko u nás v dočaske ich máme niekoľko.
Pri adopcii sa bude vypĺňať samozrejme adopčná zmluva.

Ak by ste mali o Benny záujem, kontaktujte: 0915 832 744, tulavalabka@gmail.com