OZ TULAVA LABKA

MONTÍK

Meno: MONTÍK 
Vek: max. 6 mesiacov
Farba: bielo-tigrovaný
Pohlavie: kocúrik
Rasa: maznáčik

Ahojte všetci, dovoľte aby som sa vám predstavil :)
Volám sa Monty, teda už niekoľko dní ma tak volajú. Som mladučký, maximálne pol ročný kocúrik. Túlal som sa po Prievidzi a hľadal som pomoc. Útočisko som na malú chvíľu našiel v areáli materskej škôlky, z kade ma však vyháňali, pretože sa báli že roznášam choroby a cikám do piesku :( deti sa zo mňa tešili, no nepáčilo sa mi ako ma naťahovali na rukách. Tam si po mňa prišla jedna mladá slečna, ktorá sa pokúsila nájsť mojich pôvodných majiteľov, dúfala že ma niekto bude hľadať, no nestalo sa tak. A tak mi poskytla dočasný domov u nej. Vraj som neskutočný maznák :) nepomôžem si, proste sa chcem všetkým odvďačiť a dať im najavo svoju lásku. Rád sa hrám ale aj pomaznať sa alebo si lažkám pri človeka a pradiem pri ňom. Neskutočne rád ľudí pusinkujem :) poolizujem každého kto sa mi páči. Páči sa mi mačací záchodík a chutí mi aj papať. Vonku som papať nedostával, pomaly prichádzam aj na to, že tu o stravu bojovať nemusím. Milujem aj iné zvieratká a veľmi rýchlo sa osmelím, potom ma už nič nezarazí a rád sa pohrám aj s 8kg kocúrom aj keď ja som ešte také malé a jemné klbko na pestovanie do rúk :P
Tak kde momentálne žijem sa mi veľmi páči, no chcel by som svoj vlastný, skutočný domov, kde dostanem plno lásky a uvoľním tak miesto pre ďalšie zvieratko v núdzi. Ak sa vám páčim, prosím ozvite sa čo najskôr, veľmi chcem svojho človeka.
Kocúrik je veterinárne prehliadnutý, má čisté ušká a je úplne zdravý, zatiaľ odčervený a bude aj očkovaný. Len do bytu alebo interiéru domu. Podmienkou adopcie je podpis adopčnej listiny a kastrácia vo vhodnom veku.

lokalita Prievidza
mail - anet.zet91@gmail.com
mobil - 0902 628 348