OZ TULAVA LABKA

MURKO - súrne!

Meno: MURKO - čas do 27.8.2014!
Vek: cca 1 rok
Farba: tigrovaný
Pohlavie: kocúr 

Dobrý deň,
zo stajne som zachránila kocúrika, ktorého si tam oni samy zadovážili na chytanie myší, ale nedávali mu vôbec žrať, pravdepodobne tam do neho aj kopali a vyvrcholením bolo ked na neho poslali psa, ktorý mu zlomil prsty na labke, tak škaredo, že veterinár povedal, že už nikdy nebude 100% chodiť. Podstúpil aj operáciu a dali mu sádru, ale 2x si ju dal beťár dole, aj ked som pri nom spávala, tak sme mu to nechali "na vzduchu" lebo tým že si s tým šklbe sa tá noha zbytočne ešte viac traumatizuje. Mal svrab v ušiach a dostal stronghold a čistím mu ušká. Dostáva antibiotiká na hojenie nožičky a rán po uhryznutí psom.
Najbližšiu stredu však odchádzame na dovolenku a volala som už aj s pani z Mačky SOS v Žiline ale tá má plno. Chceme pre neho nájsť nový milujúci domov. My už ďaľšie zvieratko nechceme lebo máme 2 psíky a mačičku a susedia už to nevedia prežiť tak mu chceme nájsť nový domov.
Mohli by ste ho prosím publikovať na vašej stránke aj na facebooku? Nemáte náhodou niekde na Slovensku útulok, kde by bolo pre neho voľné miesto?

Ďakujem Vám veľmi pekne

Zuzana Kulišková 0949729805