OZ TULAVA LABKA

ROCKY

Meno: SISI, BRUNO, MARS, ROCKY
Pohlavie: sučka Sisi a traja psíci
Rasa: Sisi – ratlík, šteniatka mix ratlík/teriér, Rocky mix čivava/ratlík
Veľkosť: malí
Vek: Sisis cca 3 – 4 roky, Bruno a Mars cca 6 mesiacov, Rocky cca 2 roky

31.12.2017 : Rocky hľadá opäť domov ! Potrebuje skúseného majiteľa, je zvyknutý na život v byte. Nachádza sa v Trenčíne. 

Štyria psíci sa našli vyhodení pri kontajnery v obci Veľké Pole! Na odchyte spolupracovalo viac ľudí. Ďakujeme! :o) Nebolo to vôbec jednoduché, ale podarilo sa im to :o)


Psíci sú plachí, vystresovaní. No našťastie sa aklimatizujú a začali papať.
Majú za sebou ošetrenie u veterinára.

Sisi je krásna maličká sučka, rasa ratlík.
Je vyplašená, no rýchlo si zvyká, dúfame, že sa dostane do milujúcich rúk do skvelej rodiny. Je veterinárne ošetrená, očkovaná a odčervená, čaká ju kastrácia.
Momentálne je v dočasnej opatere v byte v B. Bystrici :o)

Bruno a Mars sú krížence ratlíka/teriéra, sú o niečo vyššie ako ratlík, ale stále sú to prdkovia na tenkých nôžkach ;o)).
Sú to krásne šteniatka, šikovné psíčatká, no taktiež sú vyplašení. Brunko však už za nami behá, teší sa, je odvažnejší. Mars je plachší, ale jeho zvedavosť je silnejšia... Napredujú, tak sme radi :o)
Sú veterinárne ošetrení, očkovaní a odčervení.
Sú v dočasnej opatere v byte v B. Štiavnici.

Najhoršie na tom je psík Rocky :o(
Prišiel k nám podvyživený, dehydrovaný a totálne v strese. Za každým priblížením čakal úder, cvakal od strachu :o( Bol na infúziách, stravu prijíma, teda skôr hlce... Našťastie po pár dňoch sa trochu upokojil, už nehryzie, dá sa pohladkať, no je to veľmi zlomený psík. U neho to bude trvať najdlhšie, potrebuje naozaj trpezlivého a milujúceho pánička.  
Je odčervený, dostával rehydratačný roztok. Čaká ho očkovanie a kastrácia.  
Ide do dočasnej opatery do Trenčína, do bytu.

Všetci hľadajú trvalé domovy! Nie sú minimálne zo začiatku vhodní k menším deťom, pravdepodobne by im to spôsobovalo veľký stres.