OZ TULAVA LABKA

BRUNO

Meno: BRUNO 
Vek: cca 3 roky
Rasa: nemecký ovčiak
Farba: čierno-hnedý
Pohlavie: pes
Veľkosť: stredný až väčší, ako NO 
 
Nádherný Bruno bol nájdený pri cvičisku autoškoly v meste Banská Štiavnica. Pocestoval do KS Banská Štiavnica a kedže nikomu nechýba, čaká tam už dlhé mesiace. :(
 
Bruno je krásny mladý pes nemeckého ovčiaka alebo jeho mix. Má hypnotizujúci pohľad, ktorým si Vás hneď získa. Je to pes, ktorý naozaj, ale naozaj miluje život. Je stále veľmi priateľský, aktívny, hravý a vždy veselý. Niekedy si myslím, že fičí na nejakej zakázanej látke, pretože tie jeho kúsky si inak vysvetliť nedokážem. ;) Je to pes, s ktorým sa nikdy nebudete nudiť. Je to pes, ktorý Vám vyčarí každý deň úsmev na tvári a zaručene Vás pobaví svojimi super špeci kúskami.
 
Bruno je proste dokonalý rodinný pes. Zaslúžil by si konečne skutočný domov, nechce byť zavretý vo voliére. Je šikovný, určite sa rýchlo naučí základným povelom. Je zvyknutý na obojok, vodítko aj prechádzky.
Páčil by sa mu život pri dome s veľkou záhradou, bude z neho dobrý strážca. Odporúčam ho určite ako parťáka ku kastrovanej sučke, sučky miluje a vydrží sa s nimi hrať, až kým od únavy neodpadne na zem. So psíkmi vychádza individuálne. 
 
Adoptujte Bruna a nuda už vo Vašom živote nebude mať miesto. ;) 
 
Bruno  je odčervený, odblšený a očkovaný.
Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva, platí poplatok za vet. ošetrenie a podmienkou je kastrácia a čip.

Kontakt: karantenna.stanica@centrum.sk, 045/6922244, 0917448515