OZ TULAVA LABKA

DŽIVA

Mená: DŽIVA
Pohlavie: mačička - kastrovaná
Vek: cca 5 - 6 mesiacov
Farba: trikolor
Rasa: mačička roztomilá čertica

Najnovšie info:
Z Dživy rastie prekrásna mačička. Plachosť v sebe ešte má, no keď ju človek vezme na ruky, nevie sa toho nabažiť. Slastne vrní, obtiera sa a rozťahuje pazúriky :) Je úžasná, nádherná, zdravá. 

Dživa čaká na svoj milujúci domov. Bude to skvelá mačka, lovkyňa. Zvyknutá na psi, mačky, deti. Zvyknutá na život pri dome s prístupom dnu. 
Kontakt: 0903261807 

Pôvodne:
Maličké mačiatka boli zachránené z ulice. Narodili sa tam mačičke a vďaka dobrým ľuďom boli aj s maminkou odchytené. Mačička bola kastrovaná a ošetrená a vrátená do teritória. Mačiatka hľadajú domov.

Malé bojovníčky. Ulica ich naučila opatrnosti. Doteraz človeka nepoznali. Takže prskajú, capkajú a čertia sa. No z pekla je kúsok do neba. Mená dostali podľa bohýň. Moréna - Bohyňa zimy, noci, večného sna a večného života, Dživa - bohyňa mladých, čistých duší.
Veríme, že onedlho z nich budú priateľské mačiatka.
Nechcete im v tom pomôcť? Pomôžete im získať dôveru?

Sú to veľmi šikovné mačiatka, lozia lepšie ako opice, vysoko skáču. Budú to asi dobré lovkyne. Radi sa hrajú a naháňajú. Pomalinky si zvykajú na človeka. No potrebovali by stále niekoho, kto by ich mojkal a zbavil strachu z človeka. 
Sú to prekrásne zdravé mačiatka. Zaslúžia si šancu. 

Drobce sú odčervené a ošetrené proti blchám a kliešťom. Čaká ich očkovanie. Podmienkou adopcie je kastrácia vo vhodnom veku.
Sú čistotné, naučené na mačacie WC.
Hľadajú si milujúci domov.

Banská Štiavnica.
Kontakt: tulavalabka@gmail.com, 0903261807