OZ TULAVA LABKA

MIO

Meno: MIO
Pohlavie: kocúrik
Rasa: kocúrik domáci huňatý (mačacia mamka je mix perzská mačka)
Vek: cca 5 mesiacov
Farba: bielo-tigrovaný

Prerkásny kocúrik Mio pochádza z ulice. Ďakujeme ochotnej pani za odchyt. V týchto mrazoch by už veru na ulici neprežil... Tak ako jeho súrodenec, ktorému sme nestihli pomôcť. Podaril sa aj odchyt jeho mačacej mamky, už s menom Veľká Dáma, mačička je kríženka perzskej mačky.
A ja sa pýtam, ako je to možné a čo všetko budeme ešte vonku, vyhodené, nikým nemilované nachádzať!? Nie, nie je lepší ako iní, ako ,,obyčajné,, tigrované, či čierne mačiatko. No aj tak! Keď už ani jeho vzhľad niekoho neobmäkčil, aby neskončil na ulici...

Mio je mačiatko primerane hravé, mojkavé, veľmi submisívne k iným mačacím parťákom a viem si ho teda pokojne predstaviť aj ako druhú mačku k o niečo staršej mačičke, ak ju už doma máte. Pri hladkaní na chrbátiku spustí hneď motorček.
Je veľmi pokojný, rozvážny, proste budúci pán kocúr - elegán:-). Spočiatku bol opatrnejší, no po pár dňoch sa osmelil a už tu cupitá s ostatnými a hrá sa s nimi. O jeho pôvode by sa možno dalo polemizovať. No ja si myslím, že je to mačiatko ako každé iné a potrebuje najmä dobrý a milujúci domov!
Je čistotný, naučený na mačacie WC.
Domov hľadá len do interiéru.
Mio je testovaný na FiV/FeLV, odčervený, očkovaný.

Nachádza sa v BB, dovoz po dohode možný.
Kontakt: 0908910871