OZ TULAVA LABKA

Toby

 

Mená : BRITA a TOBY 
Vek : 6 rokov a 4 roky
Rasa : mix NO a ČSV / mix bradáčik
Farba : odtiene hnedej až čierna / čierno sivý
Veľkosť : veľká, mohutná / menší stredný

Z rodinných dôvodov a kvôli sťahovaniu pomáhame hľadať nové domovy pre sučku Britu a psíka Tobyho. Adopcia samozrejme možná aj zvlášť.

Nachádzajú sa núdzovo v Kalinke okres Detva. Po dohode je však možný prevoz.

Brita : krásna múdra vlčica, 6 rokov(nemecký ovčiak mix českoslov. vlčiaka), má lovecký inštinkt, preto je dobré ,aby žila v oplotenom dvore alebo poskytneme mobilný plot, v ktorom teraz je. Treba ju chodiť pravidelne venčiť, miluje výchadzky do prírody. Na vodítku vie chodiť pokojne. Má rada deti. Vie byť aj dobrý strážca gazdovstva. Je zdravá ,plná vitality, má základné očkovanie.

Toby: 4 ročný aktívný pes, pravdepodobne miešanec bradáča, jazvečíka,kopova. Má povahu z každeho trošku - je milý, pritulný, hravý aj k deťom. Je zvyknutý žiť vonku na dvore, neuteká z teritória svojho pána. Tak isto sa vie volne pohybovať aj na prechádzke, avšak má lovecké pudy. Dobre chytá myši. Nemá problém sa skamošiť aj s inými psami. Vyrastal pri Brite. Má odvahu na všeličo  Je to jedinečný pes....je zdravý, dosť aktívný. Očkovaný.

Brita a Toby pôjdu na adopciu cez adopčnú zmluvu. Pred adopciou budú čipovaní a kastrovaní. Prípadne bude kastrácia podmienkou adopcie.

Viac info a kontakt : 0944 354 514 , veronikaltoff@gmail.com