OZ TULAVA LABKA

Bojar

 

Meno : BOJAR 
Vek : cca 11 rokov
Rasa : nemecký ovčiak bez PP
Farba : hnedo čierny
Pohlavie : pes
Veľkosť : väčší stredný

UPDATE : Bojar má za sebou návštevu kliniky a kastráciu. Krv a kĺby má vo veľmi dobrom stave, je aktívny, plný života. Chýba mu len DOMOV :)

Bojara sme prevzali z OZ Strážni anjeli.

Bojarko je náš najstarší obyvateľ. Je to statný ovčiak a má asi 11 rôčkov.  Nevieme aký bol jeho život predtým ako prišiel do útulku, tipujeme, že osada. Vzhľadom na jeho vek je to už veľmi nenáročný havinko. Stačí mu mäkký peliešok, dobré papanie a láskavý prístup. Na dlhé túry už veruže parťák nebude, ale na prechádzky sa vždy teší ako malé šteniatko 🙂 Stačia mu kratšie venčenia, aby nenamáhal nožičky, ktoré už toľko nevládzu ako za mlada. K ľuďom je veľmi priateľský, nevadia mu ani detičky. Vie si ešte užiť mojkanie a odvďačí sa aj pusinkou 🙂 ❤ Iných psíkov ani fenky moc nemusí a keď nejakého počas prechádzky stretne, tak si do neho trošku pošomre 🙂 Asi bola zanedbaná jeho socializácia a teraz na "staré kolená" chce mať radšej kľud 🙂 Hygienu ovláda na jedničku. V koterci má vždy pekne čistučko.
Je nám jasné, že Bojarko nie je žiadny exkluzívny značkový psík, po ktorom sa zapráši do pár minút. A ešte k tomu je aj čierny a staručký. Toto všetko hrá proti nemu.. My však nestrácame nádej a veľmi si prajeme, aby tento milučký dobráčik našiel láskavý domov a prežil ešte pár krásnych rôčkov ľúbený vo svojej rodinke.

Na adopciu pôjde odčervený, očkovaný, čipovaný.  Podpisuje sa adopčná zmluva.

Banská Štiavnica
Kontakt : tulavalabka@gmail.com, 0903261807, 0944554885, 0918050524