OZ TULAVA LABKA

LILI

Meno: LILI 
Vek: 6 rokov
Farba: tigrovaná
Rasa: mačka domáca
Pohlavie: mačička - kastrovaná

Pomáhame hľadať nový domov mačičke LILI!

Info:

Volá sa Lili (Lilinka, Lila), mala v aprili 6 rokov, žije v byte, vonku bola občas (velmi zriedka) na vôdzke, ale užívala si to. Doma len na balkone a všade po byte. Trávu papala pravidelne od jari do jesene (na balkone mala zasadenu). Bola ako mala začipovaná aj očkovaná, bude kastrovaná. 
Zerie granule, striedali sme dm alebo whiskas a perfect fit. Mäsové kapsičky od whiskas alebo dm a najviac jej šmakovali lidl tmavomodre. Pamlsky miluje hlavne dm tycinky mäsové.
Hráva sa najviac zo všetkým, čo šuští, ale najradšej aportuje papierovu gulku 😁 A povaha... Je to typicka žena. Bud si dojde po mojkanie pusinkovanie, skruti sa ku vam a mojka sa pradie a zabara pazuriky od slasti, alebo si vas ani nevšimne a zabava sa sama. Občas je riadne blazniva a inokedy prespi cely deň. Akonáhle je vonku krásne pýta sa na balkón kde celý deň preleži, výslní sa pochytá, muchy a všetko iné čo si dovolí sa priblížiť. Striehne na vtáky, ktoré preletujú okolo a keď má toho dosť dojde dnu zamňaučí a ja ju odopnem z vodítka. To je moja milovaná.

Kontakt: Paula Blahová 0902707618
Okolie Zvolen
Má svoj popruh, vodítko, wc, prepravku, misky, nejaké hračky...