OZ TULAVA LABKA

VERA

Je nám to veľmi ľúto miláčik :o( Snažili sme sa, piplali, bojovali... Dúfame, že ťa už nič nebolí a si v nebi s bračekami Vonkom a Vojom :´((

 

Meno: VERA   
Vek: cca 10 týždňov
Rasa: ilijská mačička 
Farba: tigríkato-biela 
Pohlavie: mačička 


Najnovšie info: 
Vera je perfektné šibnuté mača :o)) Nádherná malá mačička s hebkou srsťou, ktorá túži konečne po rodine. Vera je aktívna, spoločenská, pradúca... Tak dlho nečakajte, adoptujte toto mačacie SRDIEČKO.


Nové info:
Valentínka sa pravdepodobne vplyvom stresu odmietla starať o mačiatka a Vojo a sestrička Vera sa tak dostali k adoptívnej maminke Buffy.
Vojo je rozkošný, šikovný a aktívny kocúrik. Papá ešte mačacie mliečko, ale už používa mačacie wc.
Je to živé striebro, neobsedí ani pri fotení :)))

Jeho sestrička Veraje to aktívna a spoločenská mačička, rada sa hrá, je prítulná. 

Už asi dva týždne sú obyvateľmi jedného z našich depozitov aj mačička Valentíína so svojimi drobčekmi. 
Mačička sa našla na ulici v obci Ilija pri BS. Jedna milá pani, ktorá sa stará o túlavé mačky, kastruje ich a kŕmi, nás poprosila           o pomoc. Mačiatka boli vtedy čerstvo narodené a na ulici by to bol ich koniec.

Nachádzajú sa v našom Salóne pre psov Havko, kde majú svoj peliešok a bezpečie.
Valentína bola veľmi plachá a mala dýchacie problémy. Postupne sa nám zdá, že sa pomaličky strach vytráca, dá sa pohladkať, dajú    sa jej aplikovať lieky... Valentína užívala ATB, našťastie, jej stav sa zlepšil :o) Valentína je 100 % čistotná, inak krásna veľká mačka. Má neskutočný apetít, stále by jedla (samozrejme len vtedy, keď má súkromie :o))
Po odchovaní mačiatok pôjde na kastráciu a bude si hľadať domov.
Zatiaľ je odčervená.

Mačiatka Vera, Vojo a Vonko sú neskutočne krásne :o) Máme ešte strach, či sa im náhodou niečo nestane, ale veríme, že bude dobre, že svoj boj o život vyhrávajú.
Sledujeme ich od začiatku... Ako sa im postupne otvorili očká, ako začínajú vnímať svet. Najčipernejšia je Vera, chlapci sú skôr pokojnejší :o)

Tak im držme spoločne palce, nech vyrastú v krásne a spokojné mačiatka a nech si nájdu rodiny.
Na adopciu budú cca v polovici júla.
Budú odčervené a očkované. 


foto: http://tulavalabka.rajce.idnes.cz/Vera