OZ TULAVA LABKA

VOJO

Je nám to veľmi ľúto miláčik :o( Snažili sme sa, piplali, bojovali... Dúfame, že ťa už nič nebolí a si v nebi s bračekom Vonkom a sestričkou Verou :´((

 

 

Meno: VOJO  
Vek: cca 10 týždňov
Rasa: ilijský kocúrik
Farba: tigrík 
Pohlavie: kocúrik

Najnovšie info:
Fešáčisko so štíhlou postavou atléta, Vojo, je nachystaný odísť do nového domova :) Je to milý, šikovný, bláznivý kocúrik. Darujte mu domov...


Nové info: Valentínka sa pravdepodobne vplyvom stresu odmietla starať o mačiatka a Vojo a sestrička Vera sa tak dostali k adoptívnej maminke Buffy.
Vojo je rozkošný, šikovný a aktívny kocúrik. Papá ešte mačacie mliečko, ale už používa mačacie wc.
Je to živé striebro, neobsedí ani pri fotení :)))

Jeho sestrička Vera je milá, priateľská, aktívna a spoločenská mačička :o)

Už asi dva týždne sú obyvateľmi jedného z našich depozitov aj mačička Valentíína so svojimi drobčekmi. 
Mačička sa našla na ulici v obci Ilija pri BS. Jedna milá pani, ktorá sa stará o túlavé mačky, kastruje ich a kŕmi, nás poprosila o pomoc. Mačiatka boli vtedy čerstvo narodené a na ulici by to bol ich koniec.

Nachádzajú sa v našom Salóne pre psov Havko, kde majú svoj peliešok a bezpečie.
Valentína bola veľmi plachá a mala dýchacie problémy. Postupne sa nám zdá, že sa pomaličky strach vytráca, dá sa pohladkať, dajú sa jej aplikovať lieky... Valentína užívala ATB, našťastie, jej stav sa zlepšil :o) Valentína je 100 % čistotná, inak krásna veľká mačka. Má neskutočný apetít, stále by jedla (samozrejme len vtedy, keď má súkromie :o))
Po odchovaní mačiatok pôjde na kastráciu a bude si hľadať domov.
Zatiaľ je odčervená.

Mačiatka Vera, Vojo a Vonko sú neskutočne krásne :o) Máme ešte strach, či sa im náhodou niečo nestane, ale veríme, že bude dobre, že svoj boj o život vyhrávajú.
Sledujeme ich od začiatku... Ako sa im postupne otvorili očká, ako začínajú vnímať svet. Najčipernejšia je Vera, chlapci sú skôr pokojnejší :o)

Tak im držme spoločne palce, nech vyrastú v krásne a spokojné mačiatka a nech si nájdu rodiny.
Na adopciu budú cca v polovici júla.
Budú odčervené a očkované. 


foto: http://tulavalabka.rajce.idnes.cz/Vojo